Оголошення про проведення процедури громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення детального плану території земельної ділянки

Дата: 27.01.2023 15:14

Під будівництво житлового будинку, господарських будівель та споруд на земельній ділянці площею 0,2000 га, кадастровий номер 1822084100:03:001:0435, в с. Левків, вул. Шахтинська, 5-Б, Житомирського району Житомирської області.

Підстава для розробки ДПТ - витяг з рішення №173 (2 пленарне засідання 10 сесії 8 скликання) від 28. 04. 2021 р.

Замовник розробки ДПТ - Виконавчий комітет Глибочицької сільської ради.

Розробник ДПТ - пп "Домобуд-ВС".

Плат­ник - гр. Ковальчук Руслана Володимирі­вна.

Оприлюднення ДПТ та прийом пропозицій буде здійснюватись з 26 січня 2023 р. по 27 лютого 2023 р. за адресою: Житомирський район, с. Глибочи- ця, вул. Михаила Грушевського, 2, при­міщення сільської ради.

Слухання відбудеться 27 лютого 2023 року о 10.00 у приміщенні Глибочицької сільської ради

ДПТ                                             Пояснювальна записка