Оголошення про проведення процеду­ри громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення детального плану території

Дата: 27.01.2023 15:18

Під будівництво та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд на власній земельній ділянці площею 0,2500 га, кадастровий номер 1822082000:05:001:0567, в с. Гадзинка, вул. Хранівська, 21-Б, Жито­мирського району Житомирської області.

Підстава для розробки ДПТ - рішення Глибочицької сільської ради №38,37 сесія 8 скликання від 23 вересня 2022 р.

Замовник розробки ДПТ - Виконавчий комітет Глйбочицької сільської ради.

Розробник ДПТ - пп "Домобуд-ВС".

Платник - гр. Руденко Олена Анатоліївна

Оприлюднення ДПТ та прийом пропо­зицій буде здійснюватисьз 26 січня 2023 р. по 27 лютого 2023 р. за адресою: Жито­мирський район, с. Глибочиця, вул. Михай­ла Грушевського, 2 приміщення сільської ради.

Слухання відбудеться 27 лютого 2023 року о 10.00 у приміщенні Глибочицької сільської ради.

ДПТ                                           Пояснювальна записка