Оголошення про початок процедури розгляду то врахування пропозицій громадськості у проекті містобудівної документації

Дата: 10.11.2023 15:22

Оголошення

про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості у проекті містобудівної документації «Детального плану території земельної ділянки».

1. ДПТ: «Визначення містобудівних потреб земельної ділянки площею 0,1941 га (кад. №1822082000:06:001:0250) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд в с. Березина, Житомирського р-ну,  Житомирської обл.»

Детальний план території земельної ділянки розроблено зг Рішення №29 (сорок третьої сесії 8 скликання) від 16 грудня 2022 року Глибочицької сільської ради Житомирського району Житомирської області.

Фінансування розроблення ДПТ за рахунок:гр. Дехтярука Д.В.

1. ДПТ: «Визначення містобудівних потреб земельної ділянки площею 0,25 га (кад. №1822082000:05:001:0389) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд в с. Гадзинка, вул. Житомирська, 9-А, Житомирського р-ну,  Житомирської обл.»

Фінансування розроблення ДПТ здійснюється за рахунок: гр. Гуменюка В.В.

1. ДПТ: «Визначення містобудівних потреб земельної ділянки площею 0,24 га  (кад. № 1822082000:02:001:0564) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд розташованої в межах населеного пункту с. Глибочиця, на території Глибочицької с/р,  Житомирського р-ну,  Житомирської обл.»

Фінансування розроблення ДПТ здійснюється за рахунок: гр. Михальченко З.О.

1. ДПТ: «Визначення містобудівних потреб земельної ділянки площею 0,1914 га  (кад. № 1822082000:01:000:1270) для будівництва індивідуального садового будинку за межами населеного пункту с. Глибочиця, на території Глибочицької с/р,  Житомирського р-ну,  Житомирської обл.»

Фінансування розроблення ДПТ здійснюється за рахунок: Гобжило М.В.

1. ДПТ: «Визначення містобудівних потреб земельної ділянки площею 0,11 га  (кад. № 1822082000:02:001:0848) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд розташованої в межах населеного пункту с. Глибочиця, на території Глибочицької с/р,  Житомирського р-ну,  Житомирської обл.»

Фінансування розроблення ДПТ здійснюється за рахунок: гр. Гончаренко М.Б.

1. ДПТ: «Визначення містобудівних потреб земельної ділянки площею 0,25 га  для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд розташованої на території Глибочицької сільської ради в межах населеного пункту с. Глибочиця, вул. Вишнева, 24-Б,  Житомирського р-ну,  Житомирської обл.»

Фінансування розроблення ДПТ здійснюється за рахунок: гр. Парчевського В.П.

1. ДПТ «Визначення містобудівних потреб земельної ділянки площею 0,1000 га для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд, в с. Левків, вул. Лісова, 12А Житомирського р-ну  Житомирської обл.»

Фінансування розроблення ДПТ здійснюється за рахунок: гр. Лагун Д.О.

1. ДПТ «Визначення містобудівних потреб земельної ділянки площею 0,0561 га (кад. № 1822082000:02:001:1899) для будівництва та обслуговування офісної будівлі, по вул. Східній, 2-А,  с. Глибочиця, Житомирського р-ну,  Житомирської обл.»

Фінансування розроблення ДПТ здійснюється за рахунок: гр. Недашківської І. М.

Замовник: Глибочицька сільська рада Житомирського району, Житомирської обл.

Розробник: ФОП Тичина Наталія Вікторівна- архітектор тел. 097-233-99-55

Ознайомитись з Детальними планами можливо безпосередньо в приміщенні Глибочицької сільської ради (с. Глибочиця вул. М. Грушевського,  2)

Пропозиції приймаються з «03» листопада 2023 року по «04» грудня 2023 року в приміщенні Глибочицької сільської ради (с. Глибочиця вул. М. Грушевського,  2)

Громадські слухання відбудуться о 10.00 год.   04 грудня   2023 року