Оголошення

08.02.2024 року о 10.00 у приміщенні Глибочицької сільської ради (сесійна зала) за адресою: Житомирська область, Житомирський район, с.Глибочиця, вул. Михайла Грушевського, буд.2 комісією з конкурсного відбору суб’єктів оціночної діяльності для проведення експертної грошової оцінки земельних ділянок несільськогосподарського призначення було проведено розкриття конкурсних пропозицій з відбору суб’єктів оціночної діяльності для проведення експертної грошової оцінки земельної ділянки несільськогосподарського призначення на території Глибочицької сільської ради.

14:25:23 08.02.2024