Оголошення

Конкурс “Сприяння інтеграції ВПО та використанню інструментів місцевої демократії на рівні громад”

Програма «Демократія і належне врядування» в рамках проєкту «Європейське Відродження України: ініціатива громадянського суспільства для стійкості та відновлення» у співпраці з Європейським Союзом оголошує конкурс.

17:48:59 04.04.2023

До уваги ветеранів, членів сімей загиблих (померлих) ветеранів війни та членів сімей загиблих (померлих) Захисників та Захисниць України

Український ветеранський фонд надаватиме фінансування бізнесу ветеранів, членів сімей загиблих (померлих) ветеранів війни та членів сімей загиблих (померлих) Захисників та Захисниць України у сфері сільського господарства та агропромисловому комплексі на конкурсній основі.

17:46:40 04.04.2023

ДЕРЖАВНА ПРОГРАМА ПІДТРИМКИ БІЗНЕСУ «ВЛАСНА СПРАВА»

Держава в 2023 році продовжила програму для підтримки малого та середнього бізнесу в непростих умовах воєнного часу. Відтепер кожен бажаючий, хто виношував бізнес-ідею, але не мав достатніх ресурсів для її реалізації, може отримати грант на власну справу на суму від 50 тис. до 250 тис. гривень через портал Дія. Щоб отримати грант, потрібно розробити бізнес-план та заповнити онлайн-заявку на сайті Дія. Заявку на отримання гранту можуть подати майбутні підприємці, діючі ФОПи або юридичні особи.

10:17:28 29.03.2023