Глибочицька територіальна громада
Україна, Житомирська область, Житомирський район

Депутатам Глибочицької сільської ради Працівникам апарату Глибочицької сільської ради Посадовим особам КП «Полісся – Сервіс» Глибочицької сільської ради Керівникам закладів освіти Глибочицької сільської ради

Дата: 13.02.2019 16:50
Кількість переглядів: 1043

      Нагадуємо, що з 1 січня 2019 року розпочався етап подання декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за 2018 рік.

      Відповідно до статті 45 Закону України «Про запобігання корупції» (далі – Закон) інші суб'єкти декларування зобов'язані щорічно до 1 квітня подавати шляхом заповнення на офіційному веб-сайті Національного агентства декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування (далі – декларація), за минулий рік за формою, яку визначає Національне агентство з питань запобігання корупції, а саме: депутати Глибочицької сільської ради, Глибочицький сільський голова, посадові особи апарату Глибочицької сільської ради, посадові особи КП «Полісся – Сервіс» Глибочицької сільської ради та керівники закладів освіти Глибочицької сільської ради.

Для входу до системи Єдиного державного реєстру декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування (за адресою https://portal.nazk.gov.ua) використовуються особисті ключі та відповідні їм посилені сертифікати відкритого ключа, видані акредитованими центрами сертифікації ключів (ЕЦП).

Строк дії сертифікатів ЕЦП, не перевищує два роки, а окремих з них – 1 рік. Після закінчення цього терміну, для накладення ЕЦП на документи, необхідно здійснити повторне отримання послуг. Причиною цього є вимоги захисту інформації, які висуваються до засобів, що використовуються для накладення ЕЦП. 

Суб'єкт декларування несе персональну відповідальність за не отримання електронного цифрового підпису та несвоєчасне подання електронної декларації. Нагадуємо про те, що з 07.11.2018р. Закон України «Про електронний цифровий підпис» втратив чинність, натомість з 07.11.2018р. набрав чинності Закон України «Про електронні довірчі послуги».

         Реєстр кваліфікованих надавачів електронних довірчих послуг, у т.ч. довірчої послуги формування, перевірки на підтвердження чинності кваліфікованого сертифіката електронного підпису чи печатки, опублікований на офіційному веб-сайті Міністерства юстиції України (https://minjust.gov.ua) у розділі «Напрями діяльності» - «Центральний засвідчувальний орган» - «Електронний реєстр центрів сертифікації ключів».

Згідно із статтею 49 Закону України «Про запобігання корупції», органи місцевого самоврядування зобов'язані перевіряти факт подання декларацій суб'єктами декларування та у випадках неподання чи несвоєчасного подання таких декларацій інформувати НАЗК у встановлений законом термін.

Необхідна для заповнення декларації інформація міститься на офіційному веб-сайті НАЗК https://nazk.gov.ua у розділі «Декларування» (горизонтальна позиція) – підрозділ «Роз'яснення» (вертикальна позиція).

Також радимо скористатись рекомендаціями щодо роботи з Реєстром та роз'ясненнями щодо заповнення форми е-декларації: https://goo.gl/x3oJaq або ж відповідями на найчастіші запитання: https://goo.gl/m25UVP.

Також можна скористатись рекомендаціями: https://goo.gl/SbLMs1 Національним агентством підготовлено відео-курс з роз'ясненнями щодо заповнення е-декларацій за розділами: https://goo.gl/44WxNs.

Звертаємо також вашу увагу на те, що неподання таабо несвоєчасне подання декларації тягне за собою відповідальність відповідно до чинного законодавства України.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь