Дата: від до Скинути

До уваги громадян та операторів ринку Житомирської області: вживання загиблої риби небезпечне для здоров’я!

За інформацією із офіційних джерел, внаслідок підриву російськими окупантами Каховської ГЕС, через зниження рівня води розпочався масовий мор риби. Десятки тисяч риб залишилися на обмілілих водоймах. Така ситуація, зокрема погіршення санітарно-епідемічної, епізоотичної ситуації розвивається і на постраждалих територіях України. Наголошуємо, що збирати таку рибу і вживати її (солити, смажити, варити  чи в’ялити) категорично заборонено! Адже є ризик захворювання на ботулізм та інші не менш небезпечні інфекційні та паразитарні хвороби. Також дана продукція може містити небезпечні для життя та здоров’я людини хімічні речовини. Жоден зі способів приготування не зробить її безпечною для вас.

11:55 04.07.2023