Червінський Андрій Валерійович

Дата: 12.06.2023 16:01

Фото без опису 30.12.1977 – 02.04.2023. Народився Андрій 30 грудня 1977 року в місті Житомир. Після закінчення загальноосвітньої школи № 5 навчався в Житомирському профтехучилищі № 1. Строкову службу проходив у Національній гвардії України. Працював у службі таксі. Неодноразово захищав честь на районних і обласних змаганнях як активний учасник команди футбольного клубу «Левків». У вересні 2022 року був мобілізований до лав Збройних сил України на захист нашої держави у складі 77 Десантно-штурмової бригади військової частини А-4355. Андрій Валерійович – гарний батько, люблячий чоловік, турботливий син, брат, безвідмовний сусід і кум. Разом із дружиною Наталією Василівною виховував сина Нікіту, який професійно займається у футбольному клубі «Полісся», та донечку Тетяну, ученицю Левківського ліцею. Андрій Валерійович був надійною підтримкою і для старшої дочки Дарини – студентки Житомирської політехніки. Завжди був прикладом для своїх дітей. Безутішними залишились також батьки Героя – Валерій Борисович та Катерина Миколаївна. Похований Герой на кладовищі в с. Левкові.