Ковальчук Дмитро Сергійович

Дата: 12.06.2023 16:08

Фото без опису05.02.1995 – 13.07.2022. Дмитро Ковальчук народився 5 лютого 1995 року в селі Березина. В 2001 році пішов в 1 клас. З першого по четвертий клас навчався в початковій школі в селі Березина, з п’ятого по сьомий - в загальноосвітній школі села Студениця. З восьмого по дев’ятий клас навчався в загальноосвітній школі №1 м. Коростишева. Після закінчення 9 класу вступив до Коростишівського аграрного ліцею, який успішно закінчив у 2013 році і здобув професію тракторист. З 2013 по 2019 рік працював на різних роботах. З серпня 2019 року Дмитро проходив службу за контрактом в одному із підрозділів славетної 95 десантно-штурмової бригади. 13 липня 2022 року, виконуючи бойове завдання в селищі Долина Славянського району, в ближньому бою Дмитро Ковальчук загинув. Дмитро був надзвичайно світлим, життєрадісним, трудолюбивим, завжди готовим прийти на допомогу. Рідним обіцяв обов’язково повернутись…Однак проклята війна вкотре вирішила по-своєму – забрала люблячого сина у матері Валентини Віцентіївни, коханого чоловіка у дружини Любові, татка у маленької донечки Амелії, якій виповнилося всього лише 7 місяців… Похований Герой на кладовищі села Кмитів.