Цапович Анатолій Васильович

Дата: 12.06.2023 16:14

Фото без опису17.08.1991 – 26.04.2022. Анатолій народився 17 серпня 1991 року в селі Поділля Веселинівського району Миколаївської області. Коли розпочалася повномасштабна війна, дружина Адамович Валентина разом з двома дітьми переїхала з села Меньківка колишнього Радомишльського району до Глибочиці. Саме тут і зустріла звістку про те, що її чоловік загинув внаслідок військових дій 26.04.2022 року в село Времівка Волноваського району Донецької області. Тут же на кладовищі с.Глибочиця 30 квітня 2022 року і поховали Героя. Указом Президента України № 416/2022 від 15 червня 2022  року за особисту мужність і самовіддані дії, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі Цапович Анатолій нагороджений орденом “За мужність” ІІІ ступеня.