Хомюк Володимир Йосипович

Дата: 12.06.2023 16:15

Фото без опису11.02.1966 -28.03.2022.  Народився Володимир Йосипович в місті Житомирі в 1966 році. У 2014 році одним із перших став на захист України, довгий час воював у зоні АТО. Влітку 2021 року звільнився з лав Збройних Сил України в зв’язку з завершенням контракту. Однак з початком війни 24 лютого, попри стан здоров’я, Володимир Йосипович через знайомих добився того, що його прийняли на службу до 95 окремої десантно-штурмової бригади, в складі якої з 28 лютого боєць боронив Батьківщину до останнього подиху. Загинув герой 28 березня 2022 року від кулі снайпера в жорстокому бою на Житомирській трасі, поблизу селища Макарів. Мужній воїн, справжній патріот, чудова людина, люблячий батько та чоловік, Володимир Йосипович назавжди залишиться у пам’яті тих, хто мав честь його знати. Похований Хомюк Володимир Йосипович на кладовищі села Глибочиця. Нагороджений орденом «За мужність» ІІІ ступеня (посмертно).