Куценко Олексій Олександрович

Дата: 12.06.2023 16:17

Фото без опису01.09.1990 – 16.03.2022. Народився 1 вересня 1990 року в м. Житомирі. Закінчив Житомирську загальноосвітню школу № 28. З початком повномасштабного російського вторгнення в Україну військову службу ніс у складі 95-ої окремої десантно-штурмової бригади. Загинув 16 березня 2022 року. Похований 23 березня 2022 року на Смолянському військовому кладовищі у м. Житомирі. У загиблого залишилася дружина та маленький син. Указом Президента України від 5 квітня 2022 року № 214/2022 «Про відзначення державними нагородами України»  нагороджений орденом «За мужність»  III ступеня (2022, посмертно) — за особисту мужність і самовіддані дії, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі.