УВАГА!

Український державний фонд підтримки фермерських господарств отримав кошти для реалізації проекту «Створення Всеукраїнського мережевого бізнес-інкубатора для диверсифікації сільськогосподарського виробництва і розвитку кооперації у сільській місцевості», який став переможцем конкурсу секторальної підтримки ЄС. 29 жовтня 2019 року  під головуванням Заступниці Міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України Інни Мєтєлєвої відбулась нарада за участі керівництва центрального офісу і регіональних відділень Укрдержфонду у 24 областях України.

14:59:59 11.11.2019

Проведення осінньої кампанії пероральної вакцинації диких м’ясоїдних тварин

Повідомляємо, що спеціалісти головного управління Держпродспоживслужби в Житомирській області, на території Житомирської області, планують проведення осінньої кампанії пероральної вакцинації диких м’ясоїдних тварин проти сказу.

17:45:31 12.09.2019