До уваги землекористувачів

Дата: 14.07.2021 16:00

До відома землекористувачів громади.

На території сіл Березина, Великі Кошарища, Гадзинка, Глибочиця та Кмитів проходять волоконно-оптичні магістральні лінії кабельного зв’язку ТОВ «АТРАКОМ» великої потужності. Траса кабелю позначена замірними стовпчиками та попереджувальними знаками. Правилами охорони ліній зв’язку визначена зона на відстані 25 метрів від траси кабелю, де заборонено виконання робіт без узгодження з оператором телекомунікацій.

Для запобігання пошкодження кабелів законодавством заборонено проведення будь-яких земельних робіт в місцях проходження підземних кабельних ліній зв’язку на глибині більше як 30 см, в тому числі заміна опор, підключення до житлових будинків водогонів, газопроводів та інших підземних комунікацій, посадка та корчування дерев, копання підвалів, колодязів, будівництво огорож та інших робіт, пов’язаних з розкриттям  ґрунту, без попереднього попередження та письмового дозволу землевпорядника та виклику на місце робіт представника структурного підрозділу ТОВ «Атраком», які знаходяться за адресою:

м. Житомир вул. Перемоги 75 оф.4 поверх 3, контактні телефони:

8-(0412)-42-63-23;   8-(067)-405-45-22.

Виклик працівника зв’язку повинен бути здійснений за 3 доби до початку виконання робіт.

ПАМ’ЯТАЙТЕ!

Особи,  винні у порушенні  Правил охорони ліній електрозв’язку, притягуються до відповідальності згідно  статті 360 Кримінального кодексу України та статті 147 Кодексу України про адміністративні правопорушення.

Схеми пролягання кабелів: