Зразок ситуаційного завдання та приклади тестових завдань

Дата: 21.10.2020 12:11

У відповідності до пункту  32 «Положення про конкурс на посаду керівника закладу загальної середньої освіти комунальної форми власності Глибочицької сільської ради у новій редакції», затвердженого рішенням 29 сесії сьомого скликання Глибочицької сільської ради від 22 червня 2020 року №5,   надаємо зразок ситуаційного завдання та приклад тестового завдання.

Приклади тестових завдань для проведення конкурсу на посаду керівника закладу загальної середньої освіти.

Приклад 1:

Який тип закладу забезпечує здобуття базової середньої освіти?

1. початкова школа;
  2. гімназія;
  3. ліцей;
  4. науковий ліцей.

Приклад 2:

Хто затверджує статут закладу освіти?

1. засновник або уповноважений ним орган (особа);
  2. керівник закладу освіти;
  3. колегіальний орган управління закладу освіти;
  4. колегіальний орган громадського самоврядування закладу освіти.

Приклад 3:

Що містить  освітня програма?

1. вимоги до осіб, які можуть розпочати навчання за програмою;
  2. перелік освітніх компонентів та їх логічну послідовність;
  3. загальний обсяг навчального навантаження та очікувані результати навчання здобувачів освіти;
  4. всі відповіді вірні.

Зразок ситуаційного завдання для кандидатів на посаду керівника  закладу загальної середньої освіти

У педагогічному колективі неодноразово порушували питання необхідності обговорення проєкту річного плану закладу освіти. Педагоги скаржилися, що адміністрація сама планує, не цікавиться думкою колективу, який має цей план виконувати. Цього навчального року Ви вирішили запровадити колегіальний підхід до визначення пріоритетів роботи школи та складання річного плану на наступний  навчальний рік.

1. Запропонуйте модель колективного обговорення змісту річного плану на наступний навчальний рік. Доведіть її ефективність.

2. У чому, на Вашу думку, полягає роль керівника як управлінця персоналом відповідно до нової моделі управління людськими ресурсами в системі освіти?