Знову у нашій громаді непоправна трагічна звістка, на щиті повернувся Шахрай Микола Миколайович.

Знову у нашій громаді непоправна трагічна звістка, на щиті повернувся ще один герой.
Шахрай Микола Миколайович
народився 17 жовтня 1981 року в с. Левків.
В 1987 році пішов у перший клас Левківської загальноосвітньої школи.
Після закінчення - вступив на навчання до Житомирського агроекологічного університету, де опанував професію «зооінженера».
В 2003 році був призваний в ряди Збройних Сил України.
Після проходження строкової служби Микола Миколайович пройшов навчання в школі міліції м. Житомира. Надалі, маючи звання капітана, працював інспектором в Районному відділі поліції на посаді інспектора.
Після звільнення із служби деякий період часу працював за кордоном.
В травні 2022 року Микола Миколайович вступив добровольцем до Збройних Сил України та проходив військову службу у ВЧ А4007 зв’язківцем. Бойові завдання проходили на Авдіївському та Покровському напрямках. За станом здоров’я змушений залишити службу.
13 серпня 2025 року під час перебування на лікуванні серце молодого воїна зупинилося.
Без доброго надійного сина залишилась мама Галина Василівна, брат Олег та сестра Лілія, цивільна дружина.
До кінця свого життя був вірний військовій присязі, родині та Україні. Глибочицька громада розділяє біль втрати родини загиблого воїна та завжди пам’ятатиме тих, хто загинув за Україну, за наше мирне щасливе життя. І віримо в те, що з такими патріотами наша країна буде вільною і мирною державою.
Вічна пам’ять нашим полеглим героям!




