Вітаємо переможців ІІ обласного конкурсу «Феєрія осені»

Дата: 21.10.2024 10:55

Вітаю всіх переможців ІІ обласного конкурсу «Феєрія осені», який було проведено в комунальному закладі позашкільної освіти «Обласний еколого-натуралістичний центр» Житомирської обласної ради.

Дякую керівникам та вчителям Левківського ліцею та Кошарищенської гімназії  за активну участь у заході. Ніколи не зупиняйтеся на досягнутому – вчіться, розвивайтеся, творіть. Успіхів вам, натхнення і позитиву кожен день!

Начальник відділу освіти, культури,

молоді та спорту                                                 Ганна    ВОЙТЕНКО