АЛГОРИТМ ДІЙ ПІД ЧАС ПОВІТРЯНОЇ ТРИВОГИ ДЛЯ ЗДО

Дата: 23.07.2024 11:36

У сучасних реаліях України безпека дітей у закладах дошкільної освіти має особливе значення. У разі оголошення повітряної тривоги МОН нагадує алгоритм дій для працівників дошкілля, який подано в добірці слайдів. Кожен із них містить інструкцію щодо конкретного етапу — від оголошення сигналу тривоги до повернення з укриття.

МОН наголошує на важливості регулярного проведення навчань та тренувань щодо вміння оперативно спуститися в укриття. Це допоможе дітям та працівникам ЗДО забезпечити швидку та ефективну реакцію в разі загрози.

Пам'ятайте, що спокій та організованість дорослих — один із ключових факторів безпеки дітей у надзвичайних ситуаціях. Уважно ознайомтеся з кожним слайдом, збережіть інформацію та поділіться нею з колегами.

Покликання на матеріали  https://mon.gov.ua/news/alhorytm-dii-pid-chas-povitrianoi-tryvohy-dlia-zdo