Глибочицька територіальна громада
Україна, Житомирська область, Житомирський район

Урочистості з нагоди Дня Конституції України

Дата: 28.06.2024 11:20

У Левківському ліцеї відбулися урочистості з нагоди Дня Конституції України.

Хвилиною мовчання та виконанням Гімну України було вшановано пам’ять загиблих у війні із російськими агресорами.

Зі святом присутніх вітали начальник Житомирської районної військової адміністрації Юрій ТАРАСЮК та Глибочицький сільський голова Сергій СОКАЛЬСЬКИЙ.

Керівники у своїх виступах наголосили, що сучасна Конституція України є однією з найбільш демократичних  в Європі. Як показує історичний досвід нашої держави, демократичний розвиток ніколи не був легким. І нині ми знову боремося за дотримання та втілення в життя конституційних принципів, які гарантуватимуть нам мирне та вільне життя в нашій державі.

Виступи школярів та учасників художньої самодіяльності були наповнені вірою в перемогу України, сподіваннями на мирне та вільне життя на рідній землі.

Слава Україні! Героям слава!