Пам’ятні молебні за дітей – жертв агресії в храмах Глибочицької громади

Дата: 04.06.2024 15:45

В рамках щорічної акції «Голоси дітей», присвяченої пам’яті маленьких українців, які загинули внаслідок збройної агресії російської федерації проти України,  в Глибочицькій громаді  були проведені пам’ятні молебні за дітей – жертв агресії в храмах сіл Глибочиця, Левків, Калинівка і Кмитів.

Нема прощення окупантам – вони влаштували бійню на нашій землі. Кожен факт вбивств та поранень українських дітей, сексуального насилля над ними, їх депортації та примусового переміщення росією є свідченням геноциду українського народу через дітей та злочинів проти людяності. І ці злочини не повинні зійти з рук тим, хто їх коїть. Кожен буде притягнутий до відповідальності. Після перемоги України справедливість буде відновлено.

Не забудемо жодну жертву, не пробачимо ворогові, бережемо світлу пам’ять про кожну дитину.