Глибочицька територіальна громада

1 червня - День захисту дітей

Дата: 01.06.2024 00:13

Фото без опису

Щороку в перший день літа ми відзначаємо Міжнародний день захисту дітей. Це день, коли ми згадуємо про права дітей і зобов’язання дорослих захищати їх від будь-яких форм насильства.

Зазвичай це свято радості та безтурботності, яке наповнене дитячим сміхом та веселощами. Проте сьогоднішня ситуація в Україні робить його більш важливим. В Україні триває війна, і це надзвичайна ситуація для всіх. Однак найбільше від цього страждають наші діти. Серед них є ті, хто втратив своїх рідних, ті, хто був вимушений залишити своє рідне місто, свій будинок, і ті, хто, на жаль, загинув.

Діти – це диво, яке наповнює життя кожного дорослого щирою радістю і теплотою. Саме діти потребують нашої любові, турботи і уваги!

У День захисту дітей хочеться побажати  кожній дитині міцної сім’ї, безтурботного дитинства та мирного неба.

Вітаємо дітей всієї України! Здоров'я всім і ясних днів! Нехай швидше настане мир в Україні, і всі українські діти більше не знатимуть жахів війни!

Дорогі діти! Віримо, що ви знайдете ту єдину вірну дорогу, приймете правильне рішення у житті, будете гідними громадянами нашої незламної України!!!

Бережімо наших дітей! Слава України!