Запрошення до молебню

Дата: 29.05.2024 10:19

Згідно з Постановою Верховної Ради України від 1 червня 2021 року № 1490-ІХ  4 червня в Україні є Днем вшанування пам’яті дітей, які загинули внаслідок збройної агресії російської федерації проти України.

В рамках щорічної акції «Голоси дітей», присвяченої пам’яті маленьких українців, чиє життя забрала війна,  в Глибочицькій громаді  будуть проведені пам’ятні молебні за дітей – жертв агресії:

02.06.2024 року  11.00  Храм Різдва Пресвятої Богородиці с. Глибочиця

02.06.2024 року  09.00  Храм Семи мучеників Маккавеєвих с. Кмитів

04.06.2024 року  09.00   Храм Покрова Пресвятої Богородиці с. Калинівка

04.06.2024 року 10.00  Свято-Преображенський Храм с. Левків

Запрошуємо жителів Глибочицької громади долучитися до  пам’ятного молебню.

Пам’ять кожної безневинної дитини – жертви агресії має бути вшанована в Україні.