«САДОК НА ЗРАЗОК»: МОН І ЮНІСЕФ ЗАПРОШУЮТЬ ДО СПЕЦПРОЄКТУ ПРАЦІВНИКІВ ДИТСАДКІВ

Дата: 28.05.2024 16:42

Яка суперсила є у вашого дитсадка? Інклюзивне середовище, незламність в адаптації до викликів чи успішні проєкти із зовнішніми партнерами? Міністерство освіти і науки спільно з ЮНІСЕФ запрошують розповісти про найкращі практики у вашому садочку в рамках спецпроєкту «Садок на зразок».

Діліться особливостями вашого дитячого садочка з колегами: знайдіть свою суперсилу серед 7 номінацій, заповніть анкету учасника та пройдіть відбір експертного журі. А про найкращі практики в кожній номінації будуть зняті відеосюжети для інших працівників сфери.

Хто може взяти участь?

Заповнити анкету можуть співробітники садочків — вихователі та адміністрація. Один освітній заклад можна номінувати на декілька категорій водночас.

Заповнюйте анкету за покликанням.

Приймання заявок триватиме до 6 червня 2024 року.