23 травня - ДЕНЬ ГЕРОЇВ УКРАЇНИ

Дата: 23.05.2024 09:59

23 травня в Україні відзначають День Героїв - борців за свободу країни, які починаючи від лицарів часів Київської Русі і до учасників Революції гідності, бійців АТО/ООС на Донбасі та сьогоднішніх захисників України.

Цей день присвячений кожному з нас.

Кожен із нас є ГЕРОЄМ: хтось боронить свою землю від російських окупантів, які зазіхнули на незалежність України, хтось допомагає сусідам, хтось працює на благо Батьківщини, хтось засіває поля або займається волонтерством, хтось навчає та виховує дітей…

Вітаємо всіх українців та україночок з Днем Героїв!

Це свято величі духу українських вояків – борців за волю України і є символом незборимості Української Нації.

Висловлюємо щиру вдячність та шану тим, хто без вагань поклав своє життя до ніг Матері-України, чий героїчний вчинок став прикладом для майбутніх поколінь, усім захисникам, які сьогодні мужньо захищають честь і гідність рідної країни.

Шануймо пам'ять усіх українців, що присвятили своє життя боротьбі за свободу та незалежність України.

Дякуємо кожному, хто з честю і гідністю виконує свій громадянський і військовий обов’язок.

Низько схиляємо голови перед світлою пам’яттю тих, кому не судилося повернутися до рідних домівок. Вони тримають небо над нами й назавжди залишаться в наших серцях. Вічна пам’ять!

Слава Україні! Слава Героям!