Участь педагогів громади у 32-у Чемпіонаті Житомирської області із пішохідного туризму серед працівників освіти

Дата: 20.05.2024 15:43

17-19.05.2024 відбувся 32-й Чемпіонат Житомирської області із пішохідного туризму серед працівників освіти.

Змагання проходили у лісовому масиві поблизу села Дениші. Учасники для визначення особисто-командної першості долали дві дистанції:

«Смуга перешкод» - коротка, динамічна дистанція, насичена технічними етапами, встановленими на природних та штучних перешкодах (схили різної крутизни, річки, болота, зарості);

«Крос-похід» - довга дистанція, що імітує похідні умови, коли команда орієнтується по схемі для визначення оптимального шляху, долає природні перешкоди, технічні етапи та виконує спеціальні завдання.

Приємно відмітити, що педагоги громади неодноразово брали участь у цих змаганнях та мали гарні результати. Однак цього року маємо лише призера з особистої першості серед чоловіків:

ІІІ місце - Гончаренко Микола (Глибочицька ТГ, учитель  Студеницького ліцею).

Вітаємо Миколу Володимировича з гарним результатом. Чекаємо на  підкорення нових вершин!!!

Під час заходу учасники вшанували памʼять свого колеги-освітянина, завідувача відділу Центру позашкільної освіти  освіти для дітей та молоді Віталія  Святненка, який загинув, захищаючи Україну від російського ворога, та прийняли рішення наступний Чемпіонат присвятити памʼяті Віталія.