Вітаємо Поленок Вікторію з почесним ІІІ місцем на Всеукраїнському конкурсі науково- дослідницьких робіт випускників шкільних лісництв

Дата: 22.05.2024 15:39

Вітаємо Поленок Вікторію, ученицю 11 класу Левківського ліцею, вихованку гуртка "Юні лісівники" (керівник гуртка Остапчук С.Ю., учитель Левківського ліцею) з почесним ІІІ місцем на Всеукраїнському конкурсі науково- дослідницьких робіт випускників шкільних лісництв.

Захід проводився 20.05-21.05.2024 Товариством лісівників України. Юннатка представляла роботу на тему "Використання природних стимуляторів коренеутворення при вегетативному розмноженні культиварів хвойних рослин".

Бажаємо Вікторії та її керівнику Світлані Юріївні нових здобутків та наукових звершен!!!