Вручення нагороди батькам Захисника

Дата: 16.05.2024 16:25

16 травня перед початком засідання виконавчого комітету відбулося вручення нагороди батькам загиблого захисника, Гончарука Владислава Юрійовича.

Гончарук Владислав Юрійович народився 22 вересня 2001 року.

Навчався у Левківській загальноосвітній школі, Житомирському професійно-технічному училищі будівництва та дизайну №1.

2019 року 18-літній юнак був призваний на строкову службу до Збройних Сил України.

Свій військовий шлях Владислав розпочав у 169- му навчальному центрі «Десна» імені князя Ярослава Мудрого, а далі служба у 92 окремій штурмовій бригаді імені кошового отамана Івана Сірка.

З листопада 2020 року служба за контрактом у військовій частині А 0501 водієм-заправником автомобільного взводу.

17 вересня 2023 року після поранення поблизу населеного пункту Ізюм Харківської області перестало битися серця героя.

Відповідно до Указу Президента України, за особисту мужність і героїзм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України

Гончарука Владислава Юрійовича посмертно нагороджено орденом «За мужність» ІІІ ступеня.

Нагороду матері Ірині Сергіївні та батьку Юрію Івановичу вручив представник Житомирського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки Олег Зонтов. Присутні вшанували пам’ять усіх загиблих хвилиною мовчання.

Схиляємо голови в глибокій скорботі, приносимо щирі співчуття рідним та близьким. Вічна пам’ять кожному, хто віддав життя за Україну! Герої не вмирають! Вони назавжди в наших серцях!