З ДНЕМ ВИШИВАНКИ!!!

Дата: 16.05.2024 10:41

У травні українці відзначають яскраве та самобутнє свято День вишиванки, присвячене нашому національному одягу.

Українська вишиванка з'явилася багато століть тому, а кількість різних візерунків та технік шиття порахувати неможливо. Це свято люблять і діти, і дорослі, із задоволенням вбираючись у яскраві сорочки. Вишиванка поєднує українців усього світу, зігріває серця та душі теплом!

Це наша особливість та невід'ємна частина нашої культури!

День вишиванки у 2024 році, як, на жаль, і попередні два роки, проходить за умов повномасштабної війни, що підвищує важливість свята. Ця дата поєднує українців усього світу, прославляє нашу культуру, виховує любов до національних символів та руйнує багато міфів російської пропаганди.

Найкращий спосіб відзначити День вишиванки - вдягнути національний одяг на роботу чи навчання.

День вишиванки. Це великий день,

Бо люди згадують сім’ю, родину.

Як шила мати і вела пісень,

Сорочку гарну вишивала сину.

Лягав собі узор на полотні,

А мати шила і думки ті вплітала.

Так долю вишивала день при дні,

Щоб добра доля сина не минала.

А як же вишивала рушники

І дарувала дітям на дорогу…

Щоб діти подолали всі шляхи

Й верталися до рідного порогу!!!