Прощання з Героєм

Дата: 15.05.2024 14:55

В останню путь Глибочицька громада провела сьогодні молодого воїна, Воробйова Сергія Валерійовича.

Народився Сергій 27 квітня 1986 року в селі Глибочиця.

У 2003 році закінчив вечірню школу №2 в м. Житомирі.

Потім навчався у Кіровоградському вищому училищі і здобув спеціальність слюсаря з ремонту автомобілів.

Та за спеціальністю Сергій  не працював, хлопець обрав більш творчу професію. Наш захисник майже все життя працював у кіно. Він став професійним художником по світлу, працював не тільки в Україні, але й за кордоном.

На роботі він познайомився зі своєю дружиною, а також знайшов багато друзів.

Сергій був гарним сином у своїх батьків.

Після початку повномасштабного вторгнення наш герой залишив свою роботу і приєднався до групи волонтерів. Заради перемоги він ризикнув своїм життям, доставляючи нашим захисникам все необхідне в найгарячіші точки.

Проте на цьому він не зупинився, 26 березня 2023 року Сергій пішов добровольцем на фронт та став досвідченим пілотом безпілотних літальних апаратів, дронів.

«Спероу» в перекладі означає горобець. Саме під таким позивним знають Сергія його побратими. Відчайдушний, сміливий, добрий, відданий та завжди відвертий.

На жаль, ми втратили нашого сміливого птаха. Воробйов Сергій Валерійович загинув 12 травня 2024 року під час виконання  бойового завдання на Харківщині.

Висловлюємо щирі співчуття родині, рідним, побратимам, друзям, усім, хто знав Воробйова Сергія Валерійовича.

Герої не вмирають!

Вони житимуть у наших серцях. Вічно.