З ДНЕМ СЕЛА БЕРЕЗИНА

Дата: 06.05.2024 10:30

Шановні жителі села Березина!

Щиро вітаю вас із Днем села!

На жаль, війна внесла в наше життя свої правила, і це свято затьмарене сумними подіями та має гіркий присмак. Багато хто з Вас із завмиранням серця чекає звісток від рідних та близьких, які мужньо захищають нашу країну від російської навали. Ми не можемо ні на хвилину про це забути, маємо бути сильними та згуртованими, спрямовуючи всі свої зусилля  на Перемогу.

Сьогодні ж хочеться побажати усім Вам міцного здоров'я, родинного тепла та переможного духу. Нехай  у ваших оселях завжди панує мир та спокій, добро і достаток, а небесний заступник Георгій Переможець завжди оберігає вас і обдаровує щасливими літами і міцним здоров'ям!

Зі святом!

Слава Україні!