Наші успіхи в ІІ-х обласних змаганнях зі спортивного (водного) туризму

Дата: 24.04.2024 11:44

Фото без описуФото без опису

Впродовж 22-23 квітня 2024 року відбулися ІІ обласні змагання зі спортивного (водного) туризму. Захід проходив на річці Кам’янка у м. Житомирі.

Участь у змаганнях взяли 14 збірних команд із 9 територіальних громад Житомирщини у складі учнів закладів загальної середньої освіти та вихованців позашкільної освіти двох вікових груп (молодша група – 2010-2012 р.н., старша група – 2007-2009 р.н.). Змагалися учасники на короткій дистанції з воротами «Слалом», долаючи ділянки водного потоку (дистанції) з природними та штучними перешкодами та виконуючи спеціальні завдання із загальної туристської підготовки. За результатами змагань наша команда Студеницького ліцею у молодшій віковій групі зайняла ІІ місце і у старшій віковій групі - ІІІ місце.

Вітаємо наших переможців та їх тренера-наставника – Миколу Володимировича Гончаренка.

Дякуємо спортсменам та тренеру за неймовірні емоції, цікаву та видовищну боротьбу!!!

Посилання на відеоматеріали: