Підсумки обласного конкурсу етнолого-краєзнавчої експедиції «Чуття єдиної родини»

Дата: 12.04.2024 15:58

Історії родин, сімейні традиції і звичаї, фамільні реліквії стали предметом досліджень учасників обласного конкурсу етнолого-краєзнавчих експедицій «Чуття єдиної родини».

Цьогоріч на конкурс було подано 34 роботи.  Конкурсанти готували пошуково-дослідницьку роботу з представленням реліквії-оберегу матеріальної чи нематеріальної спадщини, що передається в родині із покоління в покоління, зокрема, предмети побуту, речі домашнього вжитку, книги, елементи одягу, вірші, пісні, фото. Свої дослідження учасники презентували під час онлайн-конференції. При оцінюванні члени журі враховували пізнавальне значення пошукової роботи, повноту розкриття теми дослідження, її актуальність, оригінальність, наявність ілюстрацій та додаткових матеріалів. Від Глибочицької ТГ було представлено дві роботи у двох номінаціях: "Історія однієї родинної світлини» та «Багатослів'я мовчазних речей». Маємо переможця в одній із номінацій, а саме:

• Кейна Володимира, учня 8 класу Глибочицького ліцей в номінації «Історія однієї родинної світлини».

Дякуємо за активність, зацікавленість історико-культурною спадщиною українського народу, збереженням національних та родинних традицій.