ЦИФРОВІ ОСВІТНІ ІНСТРУМЕНТИ ПІД ЧАС НАВЧАННЯ ДІТЕЙ З ОСОБЛИВИМИ ОСВІТНІМИ ПОТРЕБАМИ: ВЕБІНАР ВІД UNESCO

Дата: 04.04.2024 09:16

8 квітня у Спільноті сучасних учителів відбудеться вебінар «"Цифровий учитель" та учні з особливими освітніми потребами: навчаємось, щоб навчати».

На вебінарі ви зможете обговорити причини збільшення кількості учнів з особливими освітніми потребами, зміни та використання цифрових інструментів у контексті онлайн-навчання.

Своїми знаннями та досвідом поділиться Оксана Федоренко, перша заступниця директора Українського інституту розвитку освіти, освітня експертка з питань інклюзивного навчання та професійного розвитку педагогічних працівників, співавторка курсу «Цифровий учитель», кандидатка педагогічних наук.

Початок вебінару о 15:00 у Спільноті сучасних учителів.

Реєстрацію відкрито за покликанням.

Спільноту сучасних учителів створено ЮНЕСКО, за підтримки МОН та Google.org.