Чух Іван Миколайович (23.07.1982 – 21.02.2024)

Дата: 27.03.2024 17:22

Фото без описуЧух Іван Миколайович народився 23.07.1982 року у м. Володимир-Волинському Волинської області у родині військовослужбовця. Сім’я, а особливо мама Людмила Ростиславівна, виховувала дітей, Івана та його сестру Світлану, у дусі любові й поваги до української мови та культури. Саме завдяки цьому Іван, закінчивши тодішню середню школу №25 м. Житомира, вирішив зв’язати своє життя з гуманітарною сферою і вступив на філологічний факультет Житомирського педагогічного університету ім. І. Франка. Закінчивши виш, Іван, яскравий та відкритий, став найупізнаванішим голосом на радіоканалі 104 і 5 ФМ міста Житомира. Революція Гідності змінила все у житті багатьох свідомих українців: Іван добровільно в 2014 році серед перших вступив до лав 112 батальйону територіальної оборони  міста Київ. Приймав участь у захисті України на території Луганської області у містах Старобєльск та Щастя. Після звільнення з лав ЗСУ у 2015 році продовжував працювати під творчим псевдонімом Іван Новосельцев на радіо та телебаченні в місті Києві (радіо Шансон, телеканал Інтер та інших).У день 24 лютого 2022 року Іван Чух, як і інші сміливі сини та доньки України, без вагань повернувся до лав ЗСУ  та став на захист України. З перших днів широкомасштабного вторгнення росії під позивним «Диктор» брав участь у обороні Києва. З грудня 2022 року боронив підступи до міста Бахмут.Влітку 2023 року був учасником контрнаступу в районі села Роботине, під час якого отримав поранення та контузію. Після закінчення лікування повернувся до своєї військової частини та продовжив брати участь у бойових діях на Запорізькому напрямку. Обірвалось життя Героя 21 лютого 2024 року під час бойових дій у Пологівському районі Запорізької області. Він прожив занадто коротке, але чесне й світле життя Воїна, яке віддав за свою Батьківщину, за своїх близьких і друзів. Усі, хто його знав, любили його сміх, надихалися його любов’ю до життя, захоплювалися його безстрашністю. Похований на кладовищі с. Березина. Вічна пам’ять, честь і слава Герою!