Шнайдер Олександр Володимирович (27.04.1967 – 23.02.2024)

Дата: 27.03.2024 17:21

Шнайдер Олександр Володимирович народився 27 квітня 1967 року в селі Торчин Волинської області. Дитинство Олександр провів в селі Самчики Старокостянтинівського району Хмельницької області. Після  закінчення місцевої школи вступив до Житомирського сільськогосподарського інституту. Саме там зустрів своє кохання – Тетяну, з якою згодом одружилися і народили трьох дітей. Олександр Володимирович здобув другу вищу освіту в Київській національній академії Служби Безпеки України та завдяки своїм професійним та людським якостям достойно рухався кар’єрними сходами. Надійний друг, люблячий сім’янин, добра, чесна людина з перших днів війни вступив до лав ТРО села Глибочиця, в якому він проживав. Потім повернувся до своєї роботи в структуру та захищав Україну на Північному, Південному та Східних кордонах, побувавши в найгарячіших точках. Його серце зупинилося, не витримавши навантаження. Однак усі ми знаємо, що причина цьому – війна. Вічна пам’ять і слава українському воїну, який захищав рідну Україну і кожного з нас!  Воїн похований на Смолянському кладовищі м. Житомира.