Підведено підсумки обласного конкурсу «добрих практик» освітян Житомирщини «Сучасна освіта-2024»

Дата: 25.03.2024 09:11

Щорічно у січні-березні комунальний заклад «Житомирський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти» Житомирської обласної ради з метою презентації і ознайомлення громадськості з інноваційними розробками освітяни області проводить конкурс добрих практик «Сучасна освіта».  Це сучасна форма поширення й впровадження кращих напрацювань педагогів у вигляді конкурсних матеріалів.

У 2024 році на обласний етап Конкурсу педагоги Глибочицької громади представили   9  своїх напрацювань.

Члени журі відмітили роботи переможців Конкурсу за новизну і актуальність тем, відповідність нормативним документам,  державним освітнім стандартам, високий рівень естетичного оформлення, практичне спрямування та мають не менше 75 % унікальності.

Відповідно до наказу наказу КЗ «Житомирський ОІППО» ЖОР від 20.03.2024 року №103-ОД (https://drive.google.com/file/d/1Syqrkwq8qM6LOt-_xGoLeQ5KO0Q7ugSW/view?usp=sharing) визначено переможців даного конкурсу. За підсумками конкурсу «Сучасна освіта – 2024» перемогу здобули:

• Нонік Тетяна Василівна, вчитель математики Глибочицького ліцею - диплом І ступеня;
  • Конодюк Тетяна Олександрівна, вчитель Левківського ліцею - диплом ІІІ ступеня;
  • Прима Юлія Миколаївна, вчитель англійської мови Кошарищенської гімназії - диплом ІІІ ступеня.

Шановні освітяни! Прийміть найщиріші вітання! Бажаємо лише креативних ідей, інноваційного пошуку та  реалізації творчих задумів!