ВРУЧЕННЯ НАГОРОДИ ГЕРОЮ

Дата: 06.03.2024 10:36

5 березня 2024 року в сесійній залі Глибочицької сільської ради відбулася урочиста подія – вручення жителю села Клітчин Савенку Ігорю Віталійовичу ордена «За мужність» III ступеня.

Начальник групи МПЗ Житомирського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки майор Юрій Кравченко подякував Захиснику за відвагу і вручив Президентську нагороду.

Глибочицький сільський голова Сергій Вікторович Сокальський від імені усієї громади висловив щиру вдячність за стійкість, патріотизм та вагомий особистий внесок у захист державного суверенітету та територіальної цілісності України.

Біографія

Савенко Ігор Віталійович народився 19 березня 1995 року в селі Клітчин. З 2002 року по 2012 рік навчався в Левківській ЗОШ  І-ІІІ ступенів.  В 2012 році після закінчення школи вступив до ПТУ № 5 та здобув професійну освіту маляр-лицювальник, плиточник-штукатур.

Після здобуття освіти був призваний на строкову службу в 95 окрему десантно-штурмову Поліську бригаду.

Пройшовши строкову службу підписав контракт з тією ж самою бригадою в 13 окремий аеромобільний батальйон.

Бойовий досвід був розпочатий на початку АТО (антитерористичної операції) в березні 2014 року на Кримському перешийку – полігон «Широкий лан».

Був учасником проведення успішної операції прориву кільця Слов’янськ - Краматорськ.

Після закінчення контракту півтора року знаходився в зоні АТО, надалі  був звільнений в запас.

Працюючи за кордоном, паралельно навчався в НАЕУ, де здобув вищу освіту на факультеті лісового господарства.

25 лютого 2022 року добровольцем став на захист нашої держави, повернувшись до своєї рідної 95 бригади. Військовий шлях було продовжено в 46 десантно – штурмовій бригаді.

Разом з дружиною Наталією виховують доньку Уляну.