ДО УВАГИ ПЕНСІОНЕРІВ, ЯКІ НАБУЛИ СТАТУСУ ВНУТРІШНЬО ПЕРЕМІЩЕНИХ ОСІБ Встигніть пройти ідентифікацію шляхом відеоконференцзв'язку до 31.03.2024 щоб отримувати пенсію й надалі

Дата: 05.03.2024 17:46

Алгоритм дій

1. ПОДАННЯ ЗАЯВИ

Подати заяву на ідентифікацію у режимі відеоконференцзв’язку можна одним із зручних способів:

• через вебпортал електронних послуг Пенсійного фонду України шляхом заповнення відповідного електронного бланка https://portal.pfu.gov.ua.

або

•  за допомогою засобів телефонного зв’язку через Контакт- центр Пенсійного фонду України

0800 503 753; (044) 281-08-70; (044) 281 08 71

Пенсіонер з числа ВПО:

• Подає заяву на проведення фізичної ідентифікації за допомогою відеоконференцзв'язку, де обов'язково зазначає:
  •  особисті дані (ПІБ, дату народження);
  •  адресу електронної пошти;
  •  номер телефону.
  • Обирає застосунок для проведення відеоідентифікації (Google Meet, Signal, Skype, Telegram, Viber, WhatsApp, Zoom)
  • Обирає вид звернення (на проведення фізичної ідентифікації)
  • Надає згоду на отримання повідомлень від Фонду на адресу електронної пошти.

2. ПІДГОТОВКА ДО СЕАНСУ

Орган Фонду:

• Реєструє заяву на проведення фізичної ідентифікації пенсіонера
  • Визначає дату та час сеансу відеоконференції
  • Інформує пенсіонера про визначені дату та час проведення сеансу відеоконференції – надсилає повідомлення:
  •  на адресу електронної пошти;
  •  в особистий кабінет на portal.pfu.gov.ua (у разі зазначення індивідуального податкового номера (РНОКПП));
  • Формує перелік індивідуальних запитань на підставі інформації, наявної в реєстрі застрахованих осіб, базах даних Фонду, у т.ч. в пенсійній справі пенсіонера.

3. ПРОВЕДЕННЯ СЕАНСУ

• Сеанс відеоідентифікації  проводиться у визначені дату та час в обраному пенсіонером застосунку.

Уповноважений представник Фонду здійснює відеофіксацію сеансу ідентифікації

• Якщо у визначений час пенсіонер не вийшов на зв’язок, фахівець Фонду надсилає пенсіонеру нове повідомлення про іншу дату та час проходження ідентифікації.

4. АНАЛІЗ РЕЗУЛЬТАТІВ

Орган Фонду:

• Аналізує результат сеансу відеоконференції та виносить рішення про проходження / непроходження фізичної ідентифікації.

5. ІНФОРМУВАННЯ ПРО РЕЗУЛЬТАТ

Орган Фонду:

• НАДСИЛАЄ повідомлення про результат проведеної фізичної  ідентифікації шляхом відеоконференцзв'язку:
  •  на адресу електронної пошти;

КОРИСНІ ПОРАДИ: