Засідання динамічної групи заступників директорів та педагогів-організаторів закладів освіти Глибочицької ТГ

Дата: 09.02.2024 09:28

07.02.2024 на базі Кошарищенської гімназії відбулося засідання динамічної групи заступників директорів та педагогів-організаторів закладів освіти Глибочицької ТГ  на тему «Особливості організації виховної роботи з учасниками освітнього процесу в умовах сучасних викликів».

В ході проведення заходу було організовано:

• знайомство із закладом освіти, який презентувала директор гімназії

Тетяна Дорошенко;

• презентація виховної роботи Кошарищенської гімназії (Ірина Селюченко, педагог-організатор гімназії);
  • учителі початкових класів представили учасникам засідання ранкові зустрічі з учнями початкових класів «Інтернет безпека»;
  • виховний захід  «Welcom to Ukraine» презентувала вчитель англійської мови  Юлія Прима;
  • майстер-клас з надання першої медичної допомоги (вчитель з основ здоров’я Іван Сабадаш);
  • педагог-організатор Ірина Селюченко та  вчитель музики Олійник  С.К. із здобувачами гімназії представили учасникам зібрання виставу «Стрітення. Звичаї та традиції українського народу в наших душах».

В процесі засідання ДГ заступники директорів та педагоги-організатори активно обговорили проблеми виховання здобувачів освіти в умовах воєнного стану та шляхи їх реалізації.