Олішевський Микола Анатолійович (26.03.1966 – 30.01.2024)

Дата: 09.02.2024 10:12

Фото без описуОлішевський Микола Анатолійович народився 26 березня  1966 року в селі Кмитів Коростишівського району Житомирської  області. В 1981 році закінчив Студеницьку школу та  вступив  до профтехучилища  №40 в місті Коростишів. Опанував спеціальність тракториста-механіка. У 1984 році був призваний на строкову службу. Після повернення у рідне село з 1986 року працював в колгоспі села Кмитів трактористом та комбайнером. Після занепаду колгоспу працював на різних підприємствах. Разом з дружиною Людмилою виховали  двох дітей сина Євгена та доньку Тетяну, мають внука Тимофія. Повномасштабне вторгнення росії в Україну застало Миколу Анатолійовича на посаді кочегара Кмитівської спеціальної загальноосвітньої школи-інтернату. 24 лютого 2022 року він вступив добровольцем у 115 бригаду ТРО. Олішевський Микола Анатолійович, відданий військовій присязі на вірність українському народу, мужньо виконував військовий обов’язок в боях за Україну, її свободу і незалежність, помер 30 січня 2024 року у профільному  закладі Міністерства охорони здоров’я адміністративно-територіальної зони відповідальності Військово- медичного клінічного центру Східного регіону м. Дніпро. Вічна пам’ять та і слава українському воїну, який захищав рідну Україну і кожного з нас. Похований на кладовищі рідного села Кмитів.