Кобернюк Василь Петрович (02.01.1986 – 22.01.2024)

Дата: 09.02.2024 10:05

Фото без описуКобернюк Василь Петрович народився 02 січня 1986 року у селі Глибочиця. У 2000 році закінчив місцеву школу та вступив до Житомирського технологічного коледжу. Після закінчення навчання з 2006 по 2008 рік Василь працював верстатником у ПП Бондаренко та ДП «Буд комплект сервіс». Потім експедитором у ТОВ «Люцина». У 2009 році Василь Петрович одружився, має чудову дружину Тетяну, народили прекрасних діток: дочку Анастасію та сина Дмитра. З 2017 року працював водієм в Глибочицькій сільській раді. У 2019 році Василь Петрович став випускником технологічного факультету Поліського національного університету, де здобув освітній ступень «Магістр». У перший день повномасштабного вторгнення Василь Петрович вступив добровольцем до 141 батальйону 115 бригади ТРО. Боронив північні кордони нашої області.  17 листопада 2023 року його перевели до 80 окремої десантно-штурмової бригади. Після перепідготовки 22 грудня 2023 року Василь Петрович відбув на Бахмутський напрямок. 22 січня під час виконання бойового завдання молодший сержант ЗСУ Кобернюк Василь Петрович загинув поблизу села Кліщіївка Бахмутського району. Похований на кладовищі рідного села Глибочиця. Наш герой любив життя. Він завжди був упевненим, але скромним, уважним і спокійним, веселим та товариським, трудолюбивим, життєрадісним, завжди готовий прийти на допомогу, користувався заслуженим авторитетом серед односельчан та численних друзів. Словами не можна загоїти в серці болючу рану втрати. Герої, на жаль, вмирають, але не в нашій пам'яті. Вони назавжди залишаються в наших серцях. Вічна пам’ять і слава українському воїну, який захищав Батьківщину та кожного з нас!