Глибочицька громада прощається з Героєм

Дата: 29.01.2024 16:14

Знову в селі Студениця звучали залпи військового почту. Громада прощалася з Марікіним Андрієм Сергійовичем.

Народився Андрій 19 вересня 1993 року в с. Студениця Коростишівського району Житомирської області.

Навчався в Студеницькій ЗОШ І-ІІІ ступенів, яку успішно закінчив в 2011 році. Потім вступив на навчання до Житомирського державного технологічного університету.

В травні 2017 року був призваний на строкову службу до лав ЗСУ. Солдат Марікін був водієм-механіком самохі́дної артилері́йської устано́вки.

За час проходження служби зарекомендував себе з позитивної сторони: сумлінно вивчав військову справу, зразково виконував службові обов’язки.

Після демобілізації у 2018 році Андрій Сергійович працював на будівництві та СТО. Деякий час трудився за кордоном.

25 лютого 2022 року Андрій добровольцем вступив на службу до 141 батальйону 115 бригади ТрО. Боронив наш сон та спокій на північних кордонах Житомирської області.

З 14 жовтня по 21 листопада 2023 року був направлений на військові навчання, де з відзнакою здобув професію оператора FPV дронів.

За наказом командування відбув на Бахмутський напрямок. В одному з перших боїв 16 грудня 2023 року в ході виконання бойового завдання поблизу населеного пункту Іванівське Бахмутського району Донецької області внаслідок атаки FPV дронів противника, солдат Марікін Андрій Сергійович загинув.

Висловлюємо щирі співчуття рідним і близьким Захисника.

Він назавжди залишиться в наших серцях турботливим сином, доброзичливим другом, усміхненим братом, чесним, порядним, відповідальним, великим патріотом України.

Світла пам’ять та безмежна вдячність за вірність Батьківщині навіки залишиться в пам’яті рідних, друзів, бойових побратимів, усіх, хто знав його, любив і шанував.