Благодійний захід до Дня Соборності України

Дата: 23.01.2024 12:40

22 січня 2024 року в Житомирському академічному українському музично-драматичному театрі імені Івана Кочерги відбувся благодійний концерт до Дня Соборності України.

На зібрані донати було придбано два БПЛА та передано на ЗСУ.

Дякуємо усім працівникам закладів освіти і культури Глибочицької сільської ради, а також жителям  нашої громади, які долучилися до збору коштів для наших Захисників та задонатили 27 200 грн. Слід відмітити вагомий внесок педагогів Левківського ліцею, Кошарищенської гімназії та Глибочицького ЗДО, а також працівників Глибочицького БК та клубу с. Великі Кошарища. Крім цього, присутні на заході представники Глибочицької територіальної громади  додавали донати в скриньки, які підуть для придбання ще одного БПЛА для ЗСУ.

Дякуємо всім тим, хто підтримав це починання!!!

В День Соборності ми ще раз довели, що тільки разом ми досягаємо поставлених цілей! Щиро дякуємо Управлінню культури і туризму Житомирської обласної військової адміністрації за організацію даного заходу!

Слава Україні!