З ДНЕМ СОБООРНОСТІ!

Дата: 22.01.2024 12:07

Сьогодні ми відзначаємо День Соборності України - свято на честь об'єднання в січні 1919 року Української народної республіки та Західноукраїнської народної республіки в єдину незалежну Україну.

Проте Соборність - це не лише про об'єднання території країни, це ще й про згуртованість всіх її громадян, про нерозривний зв'язок між усіма поколіннями борців за вільну Україну.

Ми часто повторюємо: в єдності наша сила. І це справді так. Сьогодні ми вкотре доводимо, що вміння об'єднуватися робить нас непереможними. Як і століття тому ми стоїмо пліч-о-пліч захищаючи та шануючи інтереси нашої держави та її громадян.

З Днем Соборності, шановні українці! Переможемо разом! Слава Україні!