Участь у фестивалях у 2023 році

Дата: 16.01.2024 11:21

26.03.2023  - Міжнародний онлайн-конкурс «Джерело надії»

Молодіжний аматорський вокальний колектив Левківського будинку культури за участь у Конкурсі отримав нагороду Диплом Гран-Прі з піснею «Непереможна Україна» у номінації  «естрадний вокал» - доросла вікова категорія.

Фото без описуФото без опису

27.04.2023 - Всеукраїнський багатожанровий двотуровий конкурс           "Ліга Талантів"

Аматорський колектив "Берегиня" клубу села Клітчин,  стали   лауреатами 1 ступеня  та здобули   перше  місце у Всеукраїнському багатожанровому двотуровому конкурсі "Ліга Талантів" творчої агенції "UaFest" в номінації оригінальний жанр з театралізованим дійством: "Свята паска в хату завітає - людей Великдень привітає".

Фото без описуФото без описуФото без опису

15.05.2023 – Всеукраїнський мистецький конкурс "Весняний настрій" Аматорський колектив "Берегиня" клубу с. Клітчин, здобули  почесне третє  місце    на Всеукраїнському мистецькому конкурсі "Весняний настрій" міста-героя Херсон 🇺🇦 , у номінації вокальне мистецтво, з піснею : "Україно моя, рідна мати моя!"

20-21.05.2023 -  Міжнародний фестиваль-конкурс мистецтв «Джерело надії»   м. Хотин Чернівецької області

За підтримки Всесвітньої організації виконавчих мистецтв WAPA WORLD та Міжнародного благодійного фонду  «BUKOVINA FOLK DANCE» 20-21 травня 2023 року  у м. Хотин Чернівецької області відбувся  Міжнародний фестиваль-конкурс мистецтв «Джерело надії» в якому згідно листа-запрошення дирекції Фестивалю брали участь аматори Глибочицького та Студеницького закладів культури Глибочицької територіальної громади.

Фото без описуСолістка Будинку культури с. Глибочиця  - Альона Лісєєва  з піснею «Доля моя»   отримала  лауреата  II премії Фестивалю - конкурсу, в  номінації «естрадний вокал».

Фото без описуА вокальний гурт Будинку культури   с. Студениця  «Родинне джерело»  стали лауреатами II премії Фестивалю- конкурсу  у номінації «вокальний ансамбль» за пісню «Україно моя Україно».

Крім того, за професійну майстерність, творче ставлення до роботи нагороджено Подякою  президента WAPA World Армана Гукасяна та президента МФКМ «Джерело надій» Світлани Кузьменко - художніх керівників: Студеницького БК  Олександра Стадника  та Глибочицького БК Валерію Плотницьку.

Своєрідним майданчиком  для підтримки ЗСУ  стали заклади культури Глибочицької громади.

13 травня до Дня Матері відбулися благодійні концерти у клубі с. Березина та Будинку культури     с. Студениця. Окрім місцевих аматорів Глибочицької громади до Березини завітала Студія Аліни Зубової.

А  Студениця  теплими оплесками зустрічала на сцені народного артиста України Юрія Градовського,   заслуженого працівника культури України Ігоря Грача та  заслуженого діяча мистецтв України Сергія Мисечка.

У неділю, 14 травня у центрі с. Левків відбулася благодійна виставка-ярмарок садівництва та городництва, де можна було придбати рослини на будь-який смак: посадовий матеріал (розсада), саджанці декоративних дерев, кущів, квітів.

Благодійний захід для підтримки ЗСУ до Дня вишиванки

18 травня на території  приміщення Глибочицького БК відбувся весняний ярмарок та  благодійний концерт на підтримку ЗСУ присвячений чудовому святу самобутньої, неповторної, мальовничої української культури -  Дню вишиванки, яка символізує зв'язок поколінь, пробуджує високі патріотичні почуття у серці кожного українця і є одним з найголовніших символів нашої національної ідентичності.

Зі сцени глядачів вітали змістовними піснями та віршами аматори Глибочицького БК, вихованці Глибочицького ЗДО  та здобувачі освіти Глибочицького ліцею.

Нехай  патріотизм українців допомагає захищати Україну та робити її цілісної, успішною. Ми – Українці й зможемо та повинні здобути довгоочікувану ПЕРЕМОГУ.

Тримаємо культурний фронт та віримо у Перемогу!