Приємний початок ІІ семестру 2023/2024 навчального року у Левківському ліцеї

Дата: 15.01.2024 11:59

15  січня 2024 року, в перший день початку ІІ семестру, відбулося урочисте вручення шкільного автобуса Левківському ліцею для перевезення більше 180 дітей та вчителів до ліцею та в зворотному напрямку, який Глибочицька сільська рада придбала на умовах співфінансування 50/50, виділивши із свого бюджету 1 630 000 грн.  Автобус спеціалізований, обладнаний  для перевезення дітей з обмеженими фізичними можливостями; передбачено підвищені вимоги до сигналізації, яка зв’язує пасажирів з водієм.

Вручити подарунок до закладу освіти  завітали Глибочицький сільський голова Сергій СОКАЛЬСЬКИЙ  та начальник Відділу освіти, культури, молоді та спорту  Ганна ВОЙТЕНКО.

Гості  привітали  педагогічний та учнівський колективи закладу  зі знаковою подією у їх шкільному житті.

Директор ліцею Валентина ШАХРАЙ  від імені усієї шкільної родини – дітей, педагогів, батьків, подякувала  усім, хто долучився до придбання  автобуса, за чудовий подарунок ліцею.