Лист-подяка від бійців 95-ї ДШБ здобувачам освіти та колективу Кошарищенської гімназії

Дата: 11.01.2024 17:32

Учні Кошарищенської гімназії разом зі своїми педагогами свято бережуть традиції українського народу, а тому і колядували на поміч нашим захисникам! Зібрані кошти від різдвяних колядок, були витрачені на парафін і ватні диски, а потім на уроках трудового навчання виготовили 48 комплектів розпалювачів. Такі речі є життєво необхідними на передовій для ЗСУ сьогодні.

Приємним сюрпризом стали і 33 «коробки тепла». Наші захисники, хоч і мужні чоловіки, але потребують та чекають на турботу і увагу, відчуття рідного дому та частинки своєї родини!

Радісно, коли є і зворотній зв’язок у вигляді листа-подяки від бійців 95-ї ДШБ, коли є кожен причетний до даної благодійної акції відчув себе учасником битви за ПЕРЕМОГУ!

Дякуємо дітям, батькам, вчителям Кошарищенської гімназії!!!

Дякуємо за небайдужість!!!

НЕХАЙ ЦЕЙ РІК ПРИНЕСЕ НАМ МИР ТА ПЕРЕМОГУ!