Якименко Руслан Миколайович (03.06.1976 – 13.12.2023)

Дата: 20.12.2023 16:53

Фото без описуЯкименко Руслан Миколайович  народився 3 червня 1976 року в селі Пара́нине Ємільчинського району в сім’ї вчителя. У 1991 році хлопчина закінчив Пара́нинську 8-річну школу та вступив до Київського ПТУ на спеціальність електрик-електрозварювальник. Після отримання диплому працював на різних робітничих спеціальностях у Ємільчинському Держлісгоспі. У 2004 році разом з сім’єю переїхав жити в село Кмитів Коростишівського району. Працював на різних посадах на об’єктах каменеобробки. Деякий час працював кочегаром у школі. З дружиною Людмилою прожили разом 24 роки, виростили двох дітей: сина Дениса та доньку Владу. Раділи народженню внука Нікіти. Син Денис, 23 років, теж військовослужбовець, служить поблизу Кремінної. Донька Влада, 17 років, студентка.  Після повномаштабного вторгнення росії в Україну Руслан Миколайович з першого дня вступив добровольцем у 115 бригаду ТРО. Спочатку в складі цієї бригади охороняв північні кордони України. За наказом командування відбув на Бахмутський напрямок. В одному з перших боїв поблизу Бахмута  13 грудня 2023 року Руслан Миколайович загинув. Похований на кладовищі с. Кмитів.  Світла пам’ять полеглому бійцю! Герої не вмирають, вони житимуть вічно у наших серцях!