Участь збірної Глибочицької ТГ у волейбольному турнірі пам’яті Вікторії Веселовської

Дата: 08.01.2024 09:08

04 січня 2024 року у Березівці відбувся волейбольний турнір пам’яті Вікторії Веселовської.

Учасниками цьогорічного турніру, який відбувся на базі одного із закладів освіти Березівської сільської ради, стали команди педагогів Березівської, Глибочицької, Станишівської та Новогуйвинської громад.

Сповнені духом здорової конкуренції та згуртованості, учасники всіх команд показали високий рівень спортивної майстерності! По завершенню змагань, заряджені енергією та позитивом, команди вишикувалися для вручення нагород. За підсумками змагань, диплом ІІІ ступеня отримала наша збірна - команда педагогічних працівників Глибочицької територіальної громади до складу якої ввійшли педагоги Глибочицького та Студеницького ліцеїв, Гадзинської та Кошарищенської гімназій!!! Щиро вітаємо команду волейболістів нашої громади!