27.12.2023 року відбулась нарада керівників закладів освіти Глибочицької сільської ради

Дата: 28.12.2023 09:14

27 грудня 2023 року на базі Студеницького ліцею відбулася підсумкова нарада керівників закладів освіти Глибочицької сільської ради.

Директор Студеницького ліцею Олена ЦИМБАЛЮК презентувала свій заклад освіти та ознайомила присутніх з двома завершеними об’єктами:

• проведеним ремонтом їдальні та облаштуванням сучасним обладнанням харчоблоку ліцею,
  • захисною спорудою подвійного призначення.

Керівники ліцеїв, гімназій та закладів дошкільної освіти громади були приємно вражені від комфортного та безпечного середовища, яке створене в укритті та осучасненням їдальні та харчоблоку.

На нараді були обговорені актуальні питання:

1. Про підсумки організації курсової підготовки педагогічних працівників закладів освіти у 2023 році та організацію підвищення кваліфікації педагогічних працівників закладів освіти у 2024 році.

2. Про стан забезпечення  медичного обслуговування у ЗЗСО в 2023 році.

3. Про підсумки роботи з цивільного захисту за 2023 рік.

Тетяна НОНІК, спеціаліст Відділу ОКМС підвела підсумки проходження курсів підвищення кваліфікації у 2023 році та ознайомили присутніх з особливостями організації підвищення кваліфікації педагогічних працівників у 2024 році за регіональним замовленням.

Нарада пройшла конструктивно, керівники закладів освіти взяли активну участь в обговоренні вищезазначених питань.

Підсумки наради підвела начальник Відділу освіти, культури, молоді та спорту Ганна ВОЙТЕНКО, яка відзначила важливість розглянутих питань, зокрема питання збереження життя і здоров’я всіх учасників освітнього процесу в умовах воєнного стану. На завершення подякувала керівникам закладів освіти та їх колективам за роботу у 2023 році та привітала присутніх з прийдешніми святами, побажала миру та перемоги у 2024 році.

Приємним сюрпризом для всіх став Різдвяний вертеп від здобувачів освіти Студеницького ліцею, вітання всіх присутніх з Різдвом Христовим та прийдешніми новорічними святами.